Nieuws

Mooie resultaten voor slagwerksolisten.

Zaterdag 16 maart namen Belle v.d. Mortel en Stijn Boerekamp deel aan de wedstrijden voor Solisten en Kleine Ensembles Slagwerk van de 'Brabantse Bond'. Deze vonden plaats in Berlicum. Belle en Stijn speelden als duo in de 4e divisie op marimba het werk 'Tango Per Due' van de componist Ivo Weijmans, en ze scoorden daarmee een mooie 1e prijs met 81 punten. Als solist speelde Sijn op de marimba, eveneens in de 4e divisie, nog het stuk 'Malletrix' van J. Spears. Dit leverde met 82 punten ook een fraaie 1e prijs op. We zijn en blijven bijzonder trots op onze jeugd, die dergelijke uitdagingen telkens weer aan durft te gaan.

(Foto's volgen)

Komende evenementen

Er staan nog geen toekomstige evenementen gepland

Contact

Adres secretariaat
Zeggestraat 8,
Someren-Heide
Telefoon

0493 - 49 22 43

Hoofdsponsoren

Hoofdsponsor Machinefabriek JMBA BV
Hoofdsponsor WESA Tuinhout
Hoofdsponsor Van der Weerden Bouwmachineverhuur
Hoofdsponsor HO Jeuken

Upcoming

Er staan nog geen toekomstige evenementen gepland

Laatste nieuws

© Muziekvereniging Someren-Heide    Website door Nijssen Media
Icon Nijssen Media