Nieuws

Kofferbakmarkt weer goed geslaagd.

Zondag 19 mei werd onze Kofferbakmarkt gehouden. Ook de editie 2019 mag geslaagd worden genoemd. Het was iets minder druk als vorig jaar, maar de sfeer was er niet minder om. Er was continue een gestage stroom publiek aanwezig. In de horecatent kon men genieten van een drankje met een hapje,  en troubadours Harry en Martijn liepen gewapend met hun zangstem en gitaar al zingend en spelend rond over het marktterrein. De standhouders waren weer tevreden. en het weer werkte goed mee.

Voor meer foto's: klik hier

Foto's: Patrick v.d. Broek.

Komende evenementen

Er staan nog geen toekomstige evenementen gepland

Contact

Adres secretariaat
Zeggestraat 8,
Someren-Heide
Telefoon

0493 - 49 22 43

Hoofdsponsoren

Hoofdsponsor Machinefabriek JMBA BV
Hoofdsponsor WESA Tuinhout
Hoofdsponsor Van der Weerden Bouwmachineverhuur
Hoofdsponsor HO Jeuken

Upcoming

Er staan nog geen toekomstige evenementen gepland

Laatste nieuws

© Muziekvereniging Someren-Heide    Website door Nijssen Media
Icon Nijssen Media