Nieuws

13 dec.: Jeugdconcert in de Bunt.

Onze jeud laat zich weer van zich horen en zien tijdens een concert op vrijdag 13 dec. as. Ook het Opleidingsorkest van Fanfare De Vooruitgang uit Stiphout doet mee aan dit concert. De bovenstaande flyer laat aan duidelijkheid niets meer te wensen over. Wilt U eens horen en zien hoe enthousiast de jeugd van vandaag bezig is met (moderne) blaasmuziek? Kom dan dus luisteren en kijken op 13 dec. om 20:00 u in de Bunt.

Komende evenementen

Contact

Adres secretariaat
Zeggestraat 8,
Someren-Heide
Telefoon

0493 - 49 22 43

Hoofdsponsoren

Hoofdsponsor Machinefabriek JMBA BV
Hoofdsponsor WESA Tuinhout
Hoofdsponsor Bogaart Tuinmeubelen
Hoofdsponsor Van der Weerden Bouwmachineverhuur
Hoofdsponsor HO Jeuken

Upcoming

Laatste nieuws

© Muziekvereniging Someren-Heide    Website door Nijssen Media
Icon Nijssen Media