Nieuws

Zeg het met bloemen!

Onze 'corona proof' bloemenactie is een groot succes geworden. De commissieleden Wilma, Ingrid, Wendy en Miranda hebben heel wat tijd in de voorbereiding moeten stoppen om meer dan 160 bestellingen in orde te maken. Dankzij de hulp van veel andere leden is alles netjes bezorgd op zaterdagochtend 1 mei. Onze bloemencommissie had de zaken prima voorbereid. In volgorde van de route adressen kon alles op de aanhangers worden gezet, en bij elke bestelling was een controle formulier gevoegd. Hierdoor kon de bezorging snel en nagenoeg vlekkeloos worden afgewerkt.

Bij deze willen we iedereen die onze vereniging gesteund heeft via de bloemenactie heel hartelijk bedanken voor alle support. 

Komende evenementen

Er staan nog geen toekomstige evenementen gepland

Contact

Adres secretariaat
Zeggestraat 8,
Someren-Heide
Telefoon

0493 - 49 22 43

Hoofdsponsoren

Hoofdsponsor Machinefabriek JMBA BV
Hoofdsponsor WESA Tuinhout
Hoofdsponsor Van der Weerden Bouwmachineverhuur
Hoofdsponsor HO Jeuken

Upcoming

Er staan nog geen toekomstige evenementen gepland

Laatste nieuws

© Muziekvereniging Someren-Heide    Website door Nijssen Media
Icon Nijssen Media