Nieuws

Rabobank Club Support.

Ook dit jaar doet Muziekvereniging Someren-Heide weer mee met de Rabobank Club Support actie. Iedereen die lid is van de Rabobank kan van 5 t/m 27 september stemmen op zijn/haar favoriete clubs. Zeker gezien de 'Heilights' die volgend jaar juni op ons programma staan is elke financiele bijdrage nu bijzonder welkom. We willen bij deze al onze kiezers al van harte bedanken voor hun Club Support!

Komende evenementen

Er staan nog geen toekomstige evenementen gepland

Contact

Adres secretariaat
Zeggestraat 8,
Someren-Heide
Telefoon

0493 - 49 22 43

Hoofdsponsoren

Hoofdsponsor Machinefabriek JMBA BV
Hoofdsponsor WESA Tuinhout
Hoofdsponsor Van der Weerden Bouwmachineverhuur
Hoofdsponsor HO Jeuken

Upcoming

Er staan nog geen toekomstige evenementen gepland

Laatste nieuws

© Muziekvereniging Someren-Heide    Website door Nijssen Media
Icon Nijssen Media